Makiety architektoniczne

Specjalnością naszej pracowni jest tworzenie makiet architektonicznych różnego typu i przeznaczenia, od makiet deweloperskich i makiet przemysłowych, poprzez wielkopowierzchniowe makiety urbanistyczne i realistyczne makiety historyczne, po koncepcyjne modele budynków dla architektów i studentów architektury.

W naszej pracy łączymy nowe technologie druku 3D, cięcia laserowego  i frezowania CNC z tradycyjnymi metodami tworzenia makiet i modeli, co daje bardzo dobre efekty i pozwala dodatkowo zaoszczędzić czas i pieniądze. Używamy materiałów wyłącznie najwyższej jakości, dostosowanych do potrzeb klienta i charakteru tworzonego projektu.

Na życzenie klienta możemy zaopatrzyć makiety w gablotę z pokrywą ze szkła lub pleksiglasu  oraz oświetlenie LED i elementy ruchome. W razie potrzeby oferujemy też transport makiety w wybrane przez klienta miejsce.

Makiety architektoniczne – zapraszamy do współpracy!

Dlaczego makiety architektoniczne?

Makiety architektoniczne to najwłaściwsza forma przedstawienia wizji architektonicznej, nieporównywalnie lepsza niż wizualizacja komputerowa.

Makiety architektoniczne to najlepsza forma komunikacji twórcy z odbiorcą odpowiadająca psychologicznej potrzebie obcowania człowieka ze światem trójwymiarowym.

Makiety architektoniczne są doskonałym narzędziem biznesowym promującym nową inwestycję w biurach sprzedaży mieszkań czy na targach branżowych.

Pełnią ważną funkcję edukacyjną i dekoracyjną w miejscach publicznych czy instytucjach kultury np. w muzeach.

Jak pracujemy

Makiety architektoniczne - Realizacje z których możemy być dumni

Ile kosztuje makieta - cena makiety architektonicznej

Dane do wyceny

Każde zlecenie jest przez nas wyceniane indywidualnie w zależności od skali i stopnia skomplikowania makiety, rodzaju użytych materiałów i zastosowanych elementów dodatkowych. Wycena jest u nas bezpłatna i dokonujemy jej w terminie do 3 dni roboczych.

Dane niezbędne do wyceny projektu:

  • Skala i wielkość makiety
  • Materiały wizualne dotyczące makiety (rysunki techniczne, rzuty pięter i elewacji, wizualizacje komputerowe, rendery, plan całego terenu z uwzględnieniem wszystkich istotnych elementów)
  • Czas wykonania makiety
  • Informacje dodatkowe ( gablota ochronna, oświetlenie, transport)

Makiety architektoniczne – w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!

Skorzystaj z naszej wiedzy

Napisz do nas, a dokonamy dla Ciebie bezpłatnej wyceny już w 72 godziny!