Pozostałe usługi

Wycinanie laserowe

Dysponujemy dobrej jakości laserem CO2, który umożliwia bardzo precyzyjne cięcie i grawerowanie takich materiałów jak drewno i płyty drewnopochodne, pleksi, akryl, guma, korek, skóra, tekstylia, kamień, szkło, ceramika. Na materiały te możemy nanosić także bitmapy i grawerować na bryłach obrotowych np. kubkach, szklankach, długopisach itp.

Aby otrzymać bezpłatną wycenę prześlij nam projekt w formcie .dxf lub skontaktuj się z nami w celu omówienia projektu.

Modelowanie 3D

W ramach usług modelowania 3D oferujemy wykonanie wysokiej jakości modeli 3D na podstawie rysunków technicznych, szkiców, zdjęć i renderów. Na życzenie wykonujemy też dokumentację techniczną i wizualizację stworzonego modelu.

Skanowanie 3D

Dzięki skanowaniu 3D możemy przenieść obiekt i jego kształt ze świata rzeczywistego na ekran komputera i uzyskać wirtualny model, który nadaje się do wydrukowania na drukarkach 3D w dowolnej skali.

Korzystamy ze skanerów o różnym stopniu dokładności dostosowanym do specyfiki projektu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej prosimy o kontakt.

Usługi projektowe

Nasz doświadczony zespół projektantów zrealizuje dla Ciebie lub Twojej firmy dowolny projekt z dziedziny wzornictwa przemysłowego obejmujący szkice, rysunki, dokumentację wykonawczą, wizualizacje i finalny prototyp bądź zespół prototypów wykonanych w naszej pracowni.

Prosimy o przesłanie briefu na nasz adres mailowy. Zapraszamy także do odwiedzenia naszej pracowni osobiście w celu omówienia szczegółów.

Warsztaty i prelekcje o druku 3D

Poznaj najpopularniejsze technologie druku 3D, ich możliwości, zastosowania i ograniczenia. Zobacz na żywo jak wygląda i jak jest zbudowana drukarka 3d w technologii FDM i SLA. Dowiedz się ciekawych faktów o historii i przyszłości druku 3D. Zabierz gotowy wydruk 3D do domu.

Te i inne atrakcje czekają na uczestników naszych szkoleń i prelekcji, które organizujemy na zamówienie z dojazdem do klienta.

Eventy organizowane są dla uczestników w różnym wieku, głównie dla młodzieży szkolnej.

Zajęcia zwykle odbywają się na terenie Poznania i Wielkopolski, ale istnieje również możliwość organizacji warsztatów w innych częściach Polski za dodatkową opłatą.

Ceny warsztatów i prelekcji ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca, czasu trwania, złożoności programu i ilości uczestników.

SKORZYSTAJ Z NASZEJ WIEDZY

Napisz do nas, a dokonamy dla Ciebie bezpłatnej wyceny już w 24 godziny!